Nezávislý zpravodajský portál Zaostřeno VM

Mezi můj největší projekt patří nezávislý zpravodajský portál Zaostřeno VM pro město Velké Meziříčí a okolí, který jsem si „vypiplal“. Již od roku 2014 ho denně aktualizuji o nové zprávy z různého dění. Mimo jiné nabízí portál Zaosřeno VM nabídku volných pracovních nabídek, kalendář akcí a živé on-line přenosy z akcí.

Fotící bedýnka

Fotící bedýnka, to je zábavný samoobslužný fotokoutek, který přinese spousty zábavy na Vaši akci. Po vyfocení Fotící bedýnka ihned fotografii zpracuje, vytiskne a dodá ten správný šmrnc dané akci, ať už se jedná o svatbu, maturitní ples nebo festival. Super fotku Vám pak vytiskne v profi kvalitě do 10 sekund!

 

VýsledkyIHNED.cz

Zpracování a zveřejňování výsledků se již nemusíte bát! Nestíháte tisknout jednotlivé výsledky a závodníci jsou netrpělivý? Máme jednoduché a šetrné řešení! Portál VýsledkyIHNED.cz Vám pomůže výsledky Vašeho závodu okamžitě doručit široké veřejnosti ale hlavně Vašim závodníkům. Vše probíhá online – díky tomu nemusíte řešit tiskárnu či rozpočet na tisknutí jednotlivých výsledků.

Portál VýsledkyIHNED.cz Vám poskytne veškerý výsledkový servis!